За NPACK

Предности на NPACK

Сервис
Едно застанување
Контрола на квалитет

Главни производи

Преглед на NPACK

99
Искуство / години
99
Извозни земји
99
Клиенти
99
Серија производи

Најнови производи

Мала машина за полнење на крем за полнење
Мала машина за полнење на крем за полнење
Декември 12, 2017
Опис на производот мала рака управувана крем пополнување машина Широк применливост, Висок вискозитет полнење, висока точност на полнење, конкурентна цена, добар квалитет карактеристики: ...
Машина за полнење на сув прав во вбризгување
Машина за полнење на сув прав во вбризгување
Декември 12, 2017
Краток вовед: NPACK-kfs2-b тип прашок за полнење машина е еден вид на завртка тип стерилна прашина машина за полнење нашата компанија има ново развиена. Тоа донесува две песна, цилиндар по ...
200L челични тапан моторни масло за полнење на масло за полнење
200L челични тапан моторни масло за полнење на масло за полнење
Декември 11, 2017
Опис на машината за полнење на моторни масла за велосипеди: Работен процес: @ Операторот го става тапан на полнење @ Операторот го насочува млазницата до тапанот @ Операторот притиска ...

Контакт Сега

GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!